Inżynier Procesu

TZMO SA to wiodący producent i dostawca artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Posiadamy firmy w Polsce, Niemczech, Holandii, Danii, Szwajcarii, Rumunii, Czechach, na Słowacji, Węgrzech, w Rosji, na Ukrainie, Łotwie, w Indiach oraz w USA. Grupa Kapitałowa TZMO zatrudnia na wszystkich swoich rynkach ponad 7300 pracowników. Obecnie spółka produkcyjna Bella należąca do Grupy TZMO poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko Inżyniera Procesu. Zachęcamy do odwiedzenia naszych stron:www.tzmo.com.pl oraz www.tzmo-global.com

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanika/mechatronika/ procesy i systemy produkcji
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • umiejętność obsługi komputera - pakiet MS Office oraz Auto CAD
  • dyspozycyjność oraz gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B

dodatkowym atutem będzie:
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (min. 2 lata)
    • znajomość drugiego języka obcego (rosyjski, niemiecki)
    • znajomość oprogramowania Logo CAD, Solid Works
    • znajomość zasad Lean Management
    • posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych
    • miejsce zamieszkania w woj. kujawsko-pomorskim

    Zakres obowiązków:

    • nadzór nad pracą maszyn, prowadzenie przeglądów technicznych, przygotowanie propozycji inwestycji
    • organizacja procesów produkcyjnych, wykonywanie bieżących napraw
    • dbanie o zaopatrzenie w części zamienne, wdrażanie usprawnień i modyfikacji technicznych
    • nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym oraz techniką jezdną i dźwignicami
    • szkolenie i nadzór nad personelem

    Firma oferuje:

    • atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w młodym zespole
    • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Grupy TZMO w Polsce i za granicą
    • ciekawą i odpowiedzialną pracę poprzez uczestnictwo w procesach wdrożeniowych nowoczesnych systemów produkcyjnych

    Miejsce podjęcia pracy

    Toruń

    pełny etat

    Rodzaj umowy

    umowa o pracę

    Wyjazdy

    wyjazdy sporadyczne