Specjalista Mechanik

Unilever Polska S.A., ZAKŁAD PRODUKCYJNY W BYDGOSZCZY jest częścią znanego, międzynarodowego koncernu Unilever – trzeciej, co do wielkości firmy z branży FMCG. Zatrudniamy na świecie ponad 200 000 pracowników. Posiadamy 300 zakładów produkcyjnych na 6 kontynentach. www.unilever.pl

Wymagania:

  • minimum 2 lata stażu pracy w dziale technicznym lub utrzymania ruchu
  • umiejętność kierowania zespołem
  • biegła znajomości Auto-Cad, MS Office
  • uprawnienia energetyczne w zakresie dozoru urządzeń grupy II i III - będą dodatkowym atutem
  • umiejętność rozwiązywanie problemów
  • umiejętność motywowania pracowników
  • łatwość nawiązywania kontaktów zewnętrznych
  • umiejętność negocjacji
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad pracą mechaników w Dziale Utrzymania Ruchu
  • bieżąca kontrola i nadzór nad eliminacją TAG’ów
  • wprowadzanie danych do systemu, analiza danych z „Kart awarii”
  • analiza przyczyn awarii i podejmowanie działań zapobiegawczych
  • nadzór nad wdrażaniem usprawnień
  • koordynacja prac związanych z wsparciem Samodzielnego Utrzymania Ruchu
  • zlecanie wykonania remontów przez firmy zewnętrzne
  • odpowiedzialność za jakość mikrobiologiczną

Firma oferuje:

  • ciągłe wyzwania i możliwość rozwoju
  • bogaty system szkoleń

Miejsce podjęcia pracy

Bydgoszcz

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna