Specjalista TPM

Unilever Polska S.A., ZAKŁAD PRODUKCYJNY W KATOWICACH jest częścią znanego, międzynarodowego koncernu Unilever – trzeciej, co do wielkości firmy z branży FMCG. Zatrudniamy na świecie ponad 200 000 pracowników. Posiadamy 300 zakładów produkcyjnych na 6 kontynentach. www.unilever.pl

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe techniczne z tytułem magistra-inżyniera
  • bardzo dobra znajomośc języka angielskiego w mowie i piśmie
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalnych
  • umiejętnośc myślenia procesowego
  • umiejętnośc przekazywania wiedzy
  • zamiłowanie do pracy z ludźmi
  • bardzo dobra znajomośc pakietu MS Office
  • doświadczenie zawodowe w środowisku produkcyjnym będzie znaczącym atutem

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie szkoleń z zakresu tematyki TPM
  • wspomaganie udoskonalania procesów produkcyjnych
  • regularny monitoring i komunikowanie wyników
  • wprowadzanie i udoskonalanie narzędzi TPM
  • ścisła współpraca z kierownictwem i wszystkimi działami zakładu
  • propagowanie kultury pracy w warunkach TPM na terenie Fabryki

Firma oferuje:

  • pracę w dużej, międzynarodowej organizacji
  • szerokie możliwości doskonalenia się i rozwoju zawodowego
  • szeroki pakiet socjalny

Miejsce podjęcia pracy

Katowice

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne