Pełnomocnik ds. Jakości, BHP i Ochrony Środowiska

NSG Group, której częścią jest firma Pilkington IGP to jeden z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych dla budownictwa oraz motoryzacji.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie, preferowane kierunki techniczne
  • co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • dodatkowym atutem będzie znajomość systemów zarządzania ISO
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobra umiejętność komunikowania się i współpracowania z ludźmi
  • skuteczność i systematyczność w działaniu

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego od strony jakościowej
  • rozpatrywanie ewentualnych reklamacji klientów
  • zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy w zakładzie
  • nadzór nad lokalnym systemem zarządzania wg. standardów ISO
  • zarządzanie sprawami związanymi z ochroną środowiska

  • pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju poprzez udział w systemie szkoleń
  • zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie

Miejsce podjęcia pracy

Szczecin

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna