Inżynier Stażysta ds. Elektrycznych

nr ref. 5269-12;

Grupa EDF to światowy lider w branży energetycznej oraz największy inwestor zagraniczny w sektorze produkcji energii elektrycznej i ciepła w Polsce. Grupa EDF jest obecna na polskim rynku od ponad 10 lat. Jako wiodąca grupa energetyczna posiada jedne z największych elektrowni i elektrociepłowni w kraju, m.in.: Elektrownię Rybnik SA, Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich Kogeneracja SA, Elektrociepłownię Kraków SA, Elektrociepłownię Wybrzeże SA i Elektrociepłownię Zielona Góra SA. www.edf.pl

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu elektrycznym lub energetycznym
  • wiedza merytoryczna dotycząca budowy urządzeń elektrycznych w tym: generatory, transformatory, rozdzielnie wysokiego, średniego napięcia
  • podstawowa wiedza merytoryczna dotycząca procesu wytwarzania energii elektrycznej oraz cieplnej
  • podstawowa wiedza merytoryczna dotycząca procesu inwestycyjnego i remontowego branży energetycznej
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • dobra znajomość MS Office
  • mobilność
  • otwartość na rozwój kariery w różnych obszarach inżynierii
  • dynamizm i samodzielność
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • nastawienie na współpracę
  • otwartość na zmiany
  • chęć uczenia się i zdobywania nowych umiejętności

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie informacji technicznych w zakresie urządzeń elektrycznych
  • planowanie prac remontowych w obszarach remontów planowych, remontów bieżących, prac eksploatacyjnych i konserwacyjnych urządzeń poprzez przygotowywanie dokumentacji technicznej oraz zgłoszeń do planów
  • opracowywanie analiz dotyczących urządzeń elektrycznych, przygotowanie doradztwa technicznego
  • przygotowanie materiałów dla standaryzacji rozwiązań technicznych oraz metod remontowych oraz planowanie sekwencji działań (metody remontowej) dla remontu urządzeń
  • realizację projektów związanych z utrzymaniem majątku
  • przygotowywanie wniosków zakupowych, specyfikacji technicznych oraz analizę techniczną i udział w wyborze ofert dla zadań remontowych
  • planowanie działań z zakresu pomiarów, badań diagnostycznych urządzeń i instalacji oraz wprowadzanie ich wyników do bazy danych
  • tworzenie, weryfikowanie i opiniowanie dokumentacji technicznej oraz instrukcji eksploatacji
w zakresie urządzeń elektrycznych
  • rozwiązywanie problemów technicznych pojawiających się w ramach procesu w trakcie eksploatacji i remontów

Firma oferuje:

  • ciekawą pracę w dynamicznej organizacji
  • możliwości uczestniczenia w projektach inwestycyjnych w Polsce i za granicą
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość poszerzania wiedzy zawodowej
  • atrakcyjny system motywacyjny

Miejsce podjęcia pracy

Kraków / Rybnik

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna