Inżynier ds. Procesu Produkcyjnego Dział Systemów Napędowych

Delphi jest wiodącym światowym dostawcą technologii dla producentów samochodowych. W Polsce w czterech zakładach produkcyjnych i nowoczesnym Centrum Technicznym pracuje ponad 4 tysiące osób. W krakowskim ośrodku badawczo-rozwojowym kilkuset inżynierów Delphi od ponad 10 lat zajmuje się projektowaniem i testowaniem zaawansowanej elektroniki samochodowej, wiązek elektrycznych oraz rozwojem przełączników i pochłaniaczy par paliwa. www.delphi.com

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, kierunek Inżynieria Mechaniczna lub pokrewne
  • doświadczenie zawodowe w zakresie Inżynierii Procesu Produkcyjnego, preferowane w przemyśle samochodowym, minimum 1 rok
  • znajomość zasad Lean Manufacturing
  • umiejętności z zakresu planowania, zbierania danych, analizy wyników, formułowania wniosków i zapisu w formie dokumentacji procesowej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom minimum B2)
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pakietu Microsoft Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel, MS Word
  • znajomość AutoCAD
  • wysoka wydajność oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole, wysokie zdolności interpersonalne
  • gotowość do odbywania podróży służbowych (podróże krajowe do 10% czasu pracy rocznie)
  • prawo jazdy kat. B
dodatkowym atutem będzie:
  • znajomość języka niemieckiego
  • znajomość norm ISO/TS 16949 oraz ISO 14001

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie technologiczności konstrukcji
  • prowadzenie dokumentacji inżynieryjnej ( Diagram Przepływu Procesu, Plan Kontroli, PFMEA, Instrukcje Stanowiskowe itp.)
  • udział w opracowywaniu wycen narzędzi, tworzenie specyfikacji technicznych i wymagań dla narzędzi procesu produkcyjnego, nadzór podczas ich wykonywania oraz odbiór kwalifikacyjny
  • nadzór budowy części prototypowych oraz przygotowanie linii produkcyjnej do zatwierdzenia przez Klienta (PPAP)
  • rozwój i doskonalenie obecnych procesów

  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • szkolenia związane z zajmowanym stanowiskiem
  • pakiet socjalny uwzględniający m.in. prywatne ubezpieczenie medyczne, karty sportowe
  • pracę w dynamicznej międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej

Miejsce podjęcia pracy

Kraków

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne