Inżynier ds. Opakowań

Unilever jest jednym z największych światowych koncernów w branży FMCG. Portfolio naszych produktów obejmuje artykuły spożywcze, chemiczne i kosmetyczne oraz lody. W Polsce jesteśmy największym reklamodawcą, a na świecie każdego dnia 150 milionów ludzi sięga po nasze produkty takich marek jak Knorr, Lipton, Rama, Algida, Axe, Rexona, Dove, Clear, Timotei, Cif, Domestos i wielu, wielu innych. www.unilever.pl

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, mechatronika, zarządzanie produkcja lub inne pokrewne)
  • umiejętność kierowania zespołem i delegowania zadań
  • umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu oraz rozwiązywania problemów
  • łatwość nawiązywania kontaktów wewnętrznych potrzebnych do pracy projektowej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie projektami wdrożeń nowych formatów opakowaniowych do regularnej produkcji
  • prowadzenie prób przemysłowych, raportowanie, uzgadnianie planów działań i koordynacja realizacji zadań
  • współpraca miedzy działami w celu płynnego uruchamiania produkcji nowych wyrobów (Dział Techniczny, Dział Logistyki, Produkcja, Dział Jakości)
  • współpraca z dostawcami części formatowych dla linii pakujących, koordynacja analizy możliwości technicznych linii pakujących w odniesieniu do nowych, planowanych formatów, koordynacja ofertowania i zamawiania części
  • współpraca z R&D w zakresie uzgadniania specyfikacji opakowaniowych, obsługa systemu Interspec, finalizowanie BOMów w systemie
  • analiza efektywności wdrożeń, koordynacja realizacji planów naprawczych

Firma oferuje:

  • szkolenia i rozwój zawodowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie, premie, szeroki pakiet świadczeń socjalnych, opiekę medyczną, program emerytalny, sklepik zakładowy
  • pracę w dynamicznym zespole

Miejsce podjęcia pracy

Bydgoszcz

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna