Inżynier Jakości

Opis pracodawcy:

Klient Banku Danych o Inżynierach

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, tytuł magistra
  • Min. 2letnie doświadczenie w pracy w Dziale Jakości
  • Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Wiedza z zakresu APQP oraz narzędzi jakościowych
  • Dobra znajomość MS Office
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Zakres obowiązków:

  • Rozpoznawanie specyficznych wymagań APQP klientów i opracowywanie sposobów ich osiągania
  • Identyfikowanie i wskazywanie zagrożeń jakościowych w trakcie przeglądów projektu
  • Udział w przeglądach technicznych
  • Analiza źródeł niezgodności pojawiających się w fazie budowy prototypów i części przedprodukcyjnych
  • Analiza zdolności procesu dla charakterystyk kluczowych i koordynacja wprowadzenia działań korygujących
  • Wsparcie procesu rozwoju i tworzenie dokumentów jakościowych
  • Uaktualnianie i nadzorowanie listy spraw do rozwiązania wynikających z APQP
  • Udział w procesie zatwierdzania części do produkcji
  • Zapewnienie zgodności z norma ISO/TS 16949 oraz specyficznymi wymaganiami klientów
  • Wspieranie wewnętrznych i zewnętrznych audytów

Firma oferuje:

  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość pracy z przemysłem motoryzacyjnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość dalszego doskonalenia zawodowego

Miejsce podjęcia pracy

Kraków

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy