Inżynier ds. Sprzedaży Region - Zachodnio-Pomorskie i Lubuskie

Firma Demag Cranes & Components (www.demagcranes.pl) oferuje produkty najwyższej jakości w trzech głównych obszarach: technologie portowe, suwnice i udźwigowienie stanowisk pracy/ technika napędowa. Oferujemy rozwiązania branżowe dotyczące transportu bliskiego, obsługi ładunków na stanowisku pracy, a także przepływu materiałów w dziale produkcji i w magazynie. Naszym atutem jest doświadczenie naszych specjalistów, wynikające z ponad 180-letniej historii firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (uzyskany tytuł mgr inż., preferowane kierunki: budowa maszyn, mechanika, mechatronika)
  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w firmach międzynarodowych, w dziale sprzedaży, w zakresie maszyn i urządzeń (preferowane doświadczenie w sprzedaży maszyn i urządzeń przeładunkowych)
  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość MS Office
  • otwartość na nową wiedzę i doświadczenia
  • komunikatywność
  • umiejętność współpracy
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów handlowych
  • orientacja na cel
  • umiejętności negocjacyjne
  • odpowiedzialność
  • uczciwość

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów w wyznaczonym regionie oraz utrzymywanie stałych kontaktów z dotychczasowymi klientami Firmy
  • nawiązywanie kontaktów z inwestorami i jednostkami projektującymi
  • monitorowanie i analiza działania konkurencji w wyznaczonym regionie
  • rozpoznawanie potrzeb klientów w zakresie techniki dźwignicowej
  • opracowywanie danych technicznych do przygotowania ofert na rozwiązania procesowe
  • selekcjonowanie zapytań ofertowych pod kątem przyjętej strategii sprzedaży
  • przygotowywanie ofert na produkty i rozwiązania standardowe
  • negocjowanie warunków ofertowych w zakresie technicznym i handlowym
  • prowadzenie doradztwa technicznego dla klientów

  • ciekawą pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji
  • miłą atmosferę pracy

Miejsce podjęcia pracy

Szczecin lub Gorzów Wielkopolski

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy