Inżynier Mechanik

TZMO SA to wiodący producent i dostawca artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Posiadamy 49 firm w Polsce i za granicą, w których zatrudniamy ponad 7300 pracowników. Jesteśmy obecni na obszarze zamieszkałym przez 1/3 ludności świata. Nasze marki dostępne są na 65 rynkach - w Europie, Azji, Afryce, Ameryce i Australii. Zachęcamy do odwiedzenia naszych stron: www.tzmo-global.com oraz www.tzmo.com.pl
Obecnie spółka produkcyjna Bella, należąca do Grupy TZMO poszukuje odpowiednich kandydatów na ww. stanowisko.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanika lub mechatronika, lub pokrewnym
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość co najmniej jednego z wymienionych programów: Solid Works, Solid Edge, AutoCad 2D/3D
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • dyspozycyjność, samodzielność i kreatywność w działaniu

Dodatkowym atutem będzie:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość innego języka obcego

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad procesem napraw, remontów oraz przeglądów instalacji produkcyjnej
  • analizę poziomu awaryjności maszyn i urządzeń oraz wdrażanie działań poprawiających ich niezawodność
  • dokonywanie zamówień oraz krajowych i zagranicznych zakupów w zakresie mechaniki
  • wdrażanie nowych rozwiązań optymalizujących koszty
  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej
  • tworzenie bezpiecznego środowiska pracy w zakładzie

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Miejsce podjęcia pracy

Toruń

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna