Inżynier Elektronik - Informatyk w Dziale Rozwoju

Firma SMT Scharf Polska, lider na rynku maszyn transportu górniczego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, techniczne - elektronika/informatyka
  • kilkuletnie doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość budowy urządzeń opartych o procesory jednoukładowe
  • umiejętność tworzenia baz danych wraz z niezbędnym oprogramowaniem
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (warunek konieczny)
  • kreatywność w rozwiązywaniu problemów
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w branży górniczej i/lub znajomość wymogów dyrektywy ATEX będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat.B

Zakres obowiązków:

  • projektowanie nowych produktów w zakresie elektroniki i oprogramowania
  • współpraca z działem sprzedaży oraz klientami firmy
  • opracowanie i nadzór nad dokumentacją techniczną
  • odpowiedzialność za wprowadzane rozwiązania konstrukcyjne
  • współpraca z międzynarodowym zespołem specjalistów
  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych w zakresie elektrotechniki i elektroniki
  • wspieranie systemów informatycznych stosowanych w firmie
  • wsparcie w administrowaniu siecią komputerową firmy
  • udział w realizacji projektów w zakresie elektroniki w tym min.:
  • zrozumienie wymogów i warunków technicznych
  • przygotowanie projektu koncepcyjnego
  • przeprowadzenie analizy technicznego ryzyka
  • dobór komponentów i poddostawców
  • współpraca z podwykonawcami i merytoryczny odbiór wykonywanych usług
  • pisanie oprogramowania własnego oraz kooperacja z programistami stosowanych komponentów
  • nadzorowanie prób ruchowych i udział we wdrożeniach

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska
  • zatrudnienie na umowę o pracę

Miejsce podjęcia pracy

Tychy

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna