Konstruktor - Elektronik

Producent innowacyjnych rozwiązań antykradzieżowych dla elektroniki użytkowej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne - inżynier elektronik, elektrotechnik lub specjalizacja pokrewna
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność projektowania urządzeń elektronicznych cyfrowych i analogowych
  • umiejętność projektowania obwodów drukowanych
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • umiejętność pracy w zespole, pewność siebie i komunikatywność
  • samodzielność i kreatywność w działaniu

Zakres obowiązków:

  • projektowanie innowacyjnych urządzeń elektronicznych zgodnie ze światowymi trendami
  • sporządzanie dokumentacji konstrukcyjnej i rysunkowej zgodnie z wymaganiami klientów i wymaganiami wewnętrznymi
  • przygotowanie i przeprowadzanie testów nowych oraz istniejących produktów
  • współpraca z innymi działaniami firmy w celu realizacji projektów

  • interesującą pracę w firmie dynamicznie rozwijającej sprzedaż na rynkach światowych
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • wynagrodzenie stałe plus premia uzależniona od wyników pracy
  • szkolenia

Miejsce podjęcia pracy

Toruń

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna