Specjalista ds. Sprzedaży Systemów Automatyki Fuji Electric

Firma VIX Automation sp. z o.o. jest dystrybutorem renomowanych systemów automatyki przemysłowej firm GE Intelligent Platforms i Fuji Electric. Jesteśmy firmą wyróżnioną tytułem "Odpowiedzialny pracodawca. Lider HR 2013" przez Dziennik Gazeta Prawna. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży Systemów Automatyki Fuji Electric
Miejsce pracy: Katowice
Obszar działania: cały kraj
www.vix.com.pl

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek automatyka lub kierunki pokrewne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność budowania relacji handlowych
  • znajomość technik sprzedaży
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność organizacji własnego czasu pracy
  • praktyczna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • realizacja i prowadzenie kontraktów handlowych
  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • prowadzenie prezentacji systemów automatyki

Firma oferuje:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość szkoleń i stałego rozwoju zawodowego
  • motywujący system wynagrodzeń
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole i dobrą atmosferę pracy
  • system świadczeń pozapłacowych

Miejsce podjęcia pracy

Katowice

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy