Inżynier Sprzedaży

ARA Pneumatik - optymalne rozwiązania dla przemysłu. Zajmujemy się techniką i integracją systemów automatyzacji. Jesteśmy dostawcą komponentów, jak i kompletnych rozwiązań systemowych na terenie całego kraju z zakresu pneumatyki, armatury przemysłowej, elektromechaniki i techniki próżniowej. Jesteśmy certyfikowanym dystrybutorem pneumatyki Parker... więcej na www.arapneumatik.pl

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie techniczne
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
  • umiejętność nawiązywania/utrzymywania kontaktów z Klientami
  • empatia i znajomość technik negocjacyjnych
  • komunikatywność, nastawienie na klienta
  • umiejętność słuchania i wyciągania wniosków
  • umiejętność zdobywania wiedzy na temat klientów i konkurencji
  • dobra organizacja pracy, operatywność i zdolność do samodzielnej pracy
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • umawianie spotkań/pozyskiwanie nowych Klientów
  • wsparcie w doborze rozwiązań technicznych
  • sporządzanie ofert techniczno-handlowych
  • negocjowanie warunków handlowych
  • realizacja założonych planów sprzedażowych
  • raportowanie przełożonym wymaganych wskaźników

  • zatrudnienie na umowę o pracę w niewielkiej i stabilnej firmie będącej od 20 lat na rynku
  • szkolenia techniczne tematyczne
  • narzędzia pracy
  • prywatne ubezpieczenie medyczne

Miejsce podjęcia pracy

Katowice, woj. śląskie

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy