Inżynier Sprzedaży

Klient Banku Danych o Inżynierach, międzynarodowa firma produkcyjna z branży elektrotechnicznej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowana Elektryka, Elektrotechnika)
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność prowadzenia rozmów, negocjacji i prezentacji handlowych
  • znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • prawo jazdy kategorii B.

Zakres obowiązków:

  • aktywne prowadzenie sprzedaży produktów i systemów niskich napięć w powierzonym obszarze
  • odbywanie wizyt handlowych u obecnych i potencjalnych klientów
  • nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
  • doradztwo techniczne w zakresie aplikacji sprzedawanych produktów
  • branie czynnego udziału w rozwoju biznesu i poszerzaniu rynku odbiorców
  • organizacja szkoleń produktowych oraz promocji marketingowych.

Firma oferuje:

  • możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowych
  • pakiet szkoleń
  • pakiet socjalny
  • samochód służbowy
  • pracę w systemie home office

Miejsce podjęcia pracy

Katowice/Wrocław

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy