Majster/Inżynier Budowy

Prężnie rozwijająca się firma AGMA Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie Podgórnym k/Poznania aktualnie realizuje kontrakt na terenie Bydgosko-Toruńskiego Parku Przemysłowego dotyczący budowy spalarni odpadów. Firma Agma Sp. z o. o. to firma z bogatym doświadczeniem. Zajmujemy się wykonawstwem obiektów budowlanych, remontami. Od samego początku istnienia firmy stawiamy na rozwój - doskonalenie swoich umiejętności. Realizujemy zamówienia od inwestorów prywatnych oraz państwowych jako generalny wykonawca jak i podwykonawca. Firma Agma Sp. z o.o. zrealizowała kilka inwestycji takich jak hale, magazyny, obiekty sprzedażowe. Nasza Firma posiada również park maszynowy do prowadzenia prac ziemnych oraz robót drogowych.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • odpowiedzialność

Zakres obowiązków:

  • osoba zatrudniona na danym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • prawidłowy przebieg robót zgodnie z harmonogramem
  • przestrzeganie prawideł ekonomicznych umów oraz zasady oszczędnego gospodarowania przydzielonymi
środkami produkcji i środkami finansowymi
  • nadzorowania prowadzonych prac

Firma oferuje:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • możliwość rozwoju
  • niezbędne narzędzia potrzebne do prowadzenia prac
  • pracę w młodym zespole

Miejsce podjęcia pracy

Bydgoszcz, Bydgoski Park Przemysłowy

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy