Specjalista ds. Zakupów (branży elektrycznej WN)

Klienta Banku Danych o Inżynierach. Światowy koncern z branży budowlanej.

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie techniczne kierunkowe
  • Min. rok doświadczenia w dziale zakupów na podobnym stanowisku lub min. 2 lata doświadczenia w branży wykonawstwa instalacji energetycznych (specjalizacja stacje WN)
  • Znajomość rynku (produkty wysokiego napięcia, kable i akcesoria, zabezpieczenia elektroenergetyczne, sieci telekomunikacyjne i pokrewne)
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość rynku budownictwa drogowo-mostowego oraz/lub kubaturowego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Doświadczenie negocjacyjne
  • Asertywność
  • Mobilność

Zakres obowiązków:

  • Realizowanie zakupów materiałów elektrycznych i usług podwykonawczych w branży elektrycznej głównie dla kontraktów stacji WN
  • Przyjmowanie i weryfikacja zapotrzebowań
  • Składanie zapytań do potencjalnych dostawców
  • Uczestnictwo w ocenie ofert
  • Negocjowanie i formalizowanie warunków handlowych
  • Monitorowanie współpracy z lokalnymi dostawcami

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach
  • Pracę w wielokulturowym środowisku
  • Możliwość korzystania z karty MultiSport
  • Kursy językowe
  • Dofinansowanie do wyjazdów wakacyjnych

Miejsce podjęcia pracy

Kraków

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne