Mistrz Produkcji

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na szyby zespolone marki Pilkington w Polsce i za granicą, NSG Group podjęła decyzję o rozbudowie fabryki w Szczecinie. Realizowana inwestycja przełoży się na znaczący wzrost potencjału fabryki.

Dzięki projektowi rozbudowy zakład w Szczecinie zwiększy swoją powierzchnię produkcyjno - magazynową oraz moce produkcyjne. Nowoczesne rozwiązania pozwolą dostarczać produkty wysokospecjalistyczne na potrzeby rynku architektonicznego. W związku z planowaną rozbudową rozpoczynamy rekrutację na w/w stanowisko.

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe
  • min. rok doświadczenia w zarządzaniu grupą pracowników
  • dobra umiejętność obsługi komputera w środowisku MS Office
  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • zadaniem Mistrza Produkcji będzie zarządzanie procesem produkcyjnym i pracą zespołu pracowników linii produkcyjnej rozwiązywanie problemów technicznych oraz organizacyjnych, osiąganie określonej wydajności produkcyjnej przy zachowaniu wymaganej jakości, analiza i raportowanie pracy wydziału

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia
  • pracę w systemie zmianowym
  • możliwość rozwoju zawodowego, udział w wewnętrznych szkoleniach
  • wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w renomowanej międzynarodowej firmie

Miejsce podjęcia pracy

Szczecin

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna