Inżynier Elektryk

nr ref. 7847-15;

Przedsiębiorstwo Systemy Transportu Bliskiego PANDA Sp. z o.o. zostało utworzone w styczniu 1988 roku w Bydgoszczy. Od momentu powstania celem firmy jest zaspokajanie potrzeb klientów związanych z produkcją, dostawą, montażem oraz ekspoatacją urządzeń transportu bliskiego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • umiejetność projektowania (AutoCad, Inventor)
  • znajomość systemów sterowania i napędów
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • szukanie i wdrażanie nowych rozwiązań
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • projektowanie systemów sterowania i napędów urządzeń transportu bliskiego
  • opracowywanie dokumentacji technicznej
  • uzgadnianie parametrów technicznych z klientem, wprowadzanie zmian
  • nadzór elektryczny
  • nadzorowanie prac elektrycznych przy montażu i demontażu urządzeń dźwigarowych

Miejsce podjęcia pracy

Bydgoszcz

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne