Technolog - Inżynieria Mechaniczna

Pracodawca:

General Electric Company Polska Sp. z o.o.

Avio Polska jest częścią międzynarodowej grupy przemysłowej AVIO będącej liderem w sektorze lotniczo-kosmicznym. Avio Polska koncentruje się na działalności produkcyjnej realizowanej w Centrum Produkcyjnym oraz działalności badawczo-rozwojowej realizowanej w ramach własnego Centrum Badawczo-Rozwojowego.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne, poparte doświadczeniem zawodowym lub absolwent kierunków mechanicznych
  • wiedza technologiczna na temat procesów produkcyjnych, tworzenia cykli technologicznych
  • doświadczenie z Lean Manufacturing
  • mile widzialne doświadczenie z Six Sigma
  • umiejętności organizacyjne, komunikacyjne
  • umiejętność analizy problemów, identyfikacji przyczyn i szukania trafnych rozwiązań

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie procesów produkcyjnych dla nowych produktów
  • wprowadzanie zmian technologicznych
  • wprowadzanie usprawnień procesów
  • definiowanie potrzeb i kosztów inwestycyjnych
  • udział we wdrażaniu LEAN oraz aktywne zaangażowanie w ulepszenie procesu poprzez stosowanie Six Sigma
  • opracowanie i wdrożenie usprawnień procesowych w celu zmniejszenia kosztów
  • zarządzanie nowymi projektami poprzez zapewnienie planowania, kontrolę budżetu, zapewnienie zgodności z EHS
  • udział w działaniach BHP mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa na terenie zakładu
  • współpraca z produkcją, sprzedażą i marketingiem w celu rozwoju nowych produktów w ramach harmonogramu i budżetu
  • bieżąca kontrola nad projektami i danymi technicznymi - sprawdzanie poprawności dokumentów, aktualizowanie bazy technicznej

Firma oferuje:

  • dostęp do najnowocześniejszych technologii
  • rozwój zawodowy poprzez pracę z różnorodnymi procesami
  • stabilność zatrudnienia
  • pracę w międzynarodowym środowisku, w dynamicznie rozwijającej się firmie z sektora lotniczego

Miejsce podjęcia pracy

Bielsko-Biała

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne