Inżynier Sprzedaży

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach

Światowy lider z zakresu technologii dla energetyki i automatyki

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: automatyka i robotyka, budowa maszyn, elektronika)
  • min. 2-3 lata doświadczenia w sprzedaży produktów związanych z automatyzacją produkcji w sektorze żywności i napojów i/lub farmaceutycznym/kosmetycznym/Health Care/w szczególności w sprzedaży maszyn, gotowych linii oraz urządzeń takich jak: maszyny paletyzujące, pakujące, maszyny typu flow pack, owijarki itp.
  • doświadczenie z zakresu sprzedaży robotów przemysłowych i/lub zagadnień technicznych związanych z robotyzacją procesów będzie dodatkowym atutem
  • warunek konieczny: bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku
  • łatwość w uczeniu się i poznawaniu nowoczesnych technologii i rozwiązań technicznych
  • umiejętności budowania dobrych relacji biznesowych
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż gotowych maszyn pakujących, paletyzujących i sortujących opartych o produkty robotyki klientom sektora FMCG, farmaceutycznego, kosmetycznego i Health Care na terenie Polski/na rynkach zagranicznych
  • sprzedaż kompletnych linii pakujących, paletyzujących i sortujących opartych o produkty robotyki współpracujące z maszynami typu: przenośniki, Flow Wrapper, maszynami pakującymi, owijarkami folii etc.
  • wdrażanie ustalonej strategii sprzedaży urządzeń
  • przygotowywanie raportów sprzedażowych przedstawiających poszczególne etapy wdrożenia ustalonych działań
  • pomoc w organizacji i prowadzeniu konferencji oraz akcji marketingowych promujących zrobotyzowane linie Pic &Place, pakujące oraz paletyzujące na terenie Polski/na rynkach zagranicznych
  • pomoc w definiowaniu budżetu i strategii sprzedaży
  • realizacja wdrożonych planów sprzedażowych, oraz akcji marketingowych
  • intensywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwój kontaktów handlowych z obecnymi kontrahentami na terenie Polski/na rynkach zagranicznych
  • pomoc w rozwoju kanału sprzedaży pośredniej do integratorów systemów Pick&Place, pakujących, paletyzujących
  • przygotowywanie ofert handlowych i współudział w przygotowaniu rozwiązań technicznych

Firma oferuje:

  • samochód służbowy, komputer, telefon
  • prywatną opiekę zdrowotną Luxmed, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport
  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • miłą atmosferę pracy

Miejsce podjęcia pracy

Katowice

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy