Kierownik Produkcji Stolarki Aluminiowej

Klient Banku Danych o Inżynierach - czołowy producent stolarki otworowej.

Czołowy producent stolarki otworowej, którego linie produkcyjne wyposażone są w najnowocześniejszy park maszynowy w Europie.

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w wydziałach produkcyjnych stolarki aluminiowej
  • umiejętność kierowania kilkunastoosobowym zespołem pracowników
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • planowanie i organizacja produkcji stolarki aluminiowej
  • sprawne i efektywne realizowanie zadań produkcyjnych w celu zapewnienia ciągłości produkcji
  • monitorowanie procesów produkcyjnych pod względem jakości, wydajności, efektywności
  • inicjowanie i wprowadzanie nowych rozwiązań oraz usprawnień podnoszących efektywność procesów produkcji

Firma oferuje:

  • dużą samodzielność w działaniu
  • pracę w młodym, nastawionym na sukces zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do jakości wykonywanej pracy

Miejsce podjęcia pracy

podlaskie

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna