Specjalista ds. Technicznych

Pracodawca:

Cellpack Polska Sp. z o.o.

Firma Cellpack ma wieloletnią historię na rynku polskim. Do momentu powstania spółki Cellpack Polska byliśmy w Polsce reprezentowani przez partnerów handlowych. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, wobec rosnącego zapotrzebowania na nasze wyroby oraz wobec konieczności zdynamizowania działalności i wzrostu zainteresowania klientów oferta Cellpack, w lipcu 2006 rozpoczęliśmy w kraju działalność jako spółka Cellpack Polska Sp. z o.o., stając się kolejnym ogniwem rozwoju działalności Grupy Behr Bircher Cellpack na arenie międzynarodowej.

Od rozpoczęcia działalności odnotowujemy stały wzrost sprzedaży produktów z zakresu nn i SN, jak również zwiększający się udział w rynku nowych, dotychczas nie stosowanych produktów z naszej oferty. Jesteśmy firmą, która może stanowić alternatywę wobec ofert innych producentów osprzętu kablowego stosowanego dzisiaj przez Państwa.

Przy bardzo wysokiej jakości, proponujemy ceny nie odbiegające od standardów naszego rynku. Jednocześnie, działając profesjonalnie i elastycznie staramy się dopasować do wymogów naszych klientów i partnerów handlowych. W celu sprawnej obsługi procesów logistycznych Cellpack Polska prowadzi w Warszawie centralny magazyn wyrobów, gwarantując tym samym dostawę do klienta w ciągu 24 godzin.

Cellpack Electrical Products jest firmą, która wprowadza wiele usprawnień w produktach oferowanych na rynku, zmierzających do uproszczenia konstrukcji oraz eliminacji potencjalnych błędów monterskich. Nieustanna praca nad jakością i universalnościa rozwiązań daje możliwość zaoferowania wyrobów o najwyższej jakości oraz eliminację zbędnych operacji przy instalacjach.

Cellpack jako jedna z nielicznych firm corocznie wprowadza do swojej oferty nowe produkty (przykładem może być tworzony system głowic konektorowych), co ma to na celu posiadanie systemów rozwiązań, zapewniających możliwość najnowocześniejszych połączeń i zakończeń kabli.

Wymagania:

Cechy niezbędne:

  • wykształcenie: inżynier elektryk
  • znajomość konstrukcji kabli energetycznych nn i SN
  • biegła znajomość obsługi komputera (środowisko Windows, pakiet Microsoft Office, ACAD)
  • umiejętność swobodnego i skutecznego porozumiewania się w języku angielskim w mowie i w piśmie
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do częstego podróżowania
Cechy pożądane:
  • zaświadczenia SEP kat. E i D
  • praktyczna znajomość technologii łączenia kabli nn i SN
  • własna inicjatywa i zaangażowanie

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie nowych rozwiązań technicznych wyrobów
  • wdrażanie w Polsce nowych wersji wyrobów Cellpack oraz rozwiązań adaptujących wyroby Cellpack do wymogów rynku polskiego
  • udział w procesie certyfikacji wyrobów Cellpack w Polsce
  • udział w przygotowywaniu katalogów i innych materiałów informacyjno-technicznych wyrobów Cellpack
  • udzielanie konsultacji technicznych w zakresie wyrobów Cellpack Electrical Products
  • udzielanie konsultacji technicznych w zakresie wyrobów Cellpack Electrical Products (dot. terytorium Polski oraz krajów Wspólnoty Niepodległych Państw)
  • udział w szkoleniach oraz technicznych prezentacjach dla klientów (Polska oraz kraje WNP) oraz ich prowadzenie

Firma oferuje:

  • ciekawą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • docelowo stała umowę o pracę z 3 miesięcznym okresem próbnym
  • niezbędne narzędzia
  • ambitny poziom wynagradzania

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa, Polska

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy