Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Badań i Rozwoju

Pracodawca:

ViaCon Polska Sp. z o.o.

Firma ViaCon, należąca do europejskiej grupy ViaCon, założonej w 1986 roku, lider na polskim rynku w zakresie produkcji stalowych przepustów z blachy falistej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne - preferowane budownictwo
  • doświadczenie w projektach inżynieryjnych związanych z rozwojem produktów
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • praktyczna znajomość programu Autocad
  • umiejętność samodzielnego wyszukiwania informacji i szybkiego uczenia się
  • dobra organizacja pracy i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • gotowość do podróży służbowych
  • znajomość programów MES, CAD będzie dodatkowym atutem
  • wiedza za zakresu technologii produkcji będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • poszukiwanie nowej wiedzy w literaturze i internecie
  • określanie oczekiwań klienta i wymagań formalnych stawianych nowym produktom - we współpracy z działami handlowymi i oddziałami zagranicznymi firmy
  • określanie możliwości produkcyjnych we współpracy z działem produkcyjnym firmy
  • prowadzenie projektów związanych z innowacyjnymi produktami
  • raportowanie w języku polskim i angielskim

Firma oferuje:

  • pracę na pełny etat w międzynarodowym zespole
  • pakiet socjalny
  • dobrą atmosferę pracy i solidne wsparcie ze strony naszego zespołu
  • ambitne wyzwania
  • możliwość rozwoju osobistego

Miejsce podjęcia pracy

Poznań

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne