Automatyk

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Opis pracodawcy:

Wiodący na świecie producent w branży FMCG.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowana Automatyka i Robotyka)
  • min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • znajomość sterowników programowalnych, np. Siemens, Allan-Bradley lub innych
  • doświadczenie w rozwiązywaniu problemów sterowania PLC
  • mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie bieżących napraw i konserwacji parku maszyn, sieci i instalacji
  • utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń
  • planowanie przeglądów prewencyjnych
  • usuwanie awarii i analiza przyczyn awarii
  • szkolenie operatorów z właściwej obsługi i konserwacji maszyn
  • okresowe przeglądy i naprawy maszyn, zamawianie części zamiennych

Firma oferuje:

  • pracę w nowoczesnym zakładzie pracy
  • kontakt z najnowszymi technologiami
  • liczne szkolenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny
  • pomoc w ewentualnej relokacji

Miejsce podjęcia pracy

Gorzów Wielkopolski

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne