Kierownik Produkcji / Production Manager

Pracodawca:

Orskov Foods S.A.

Zamrażalnia Orskov Foods S.A. zajmuje się skupem oraz mrożeniem owoców i warzyw. Sprzedaż produktów odbywa się na rynkach europejskich. Głównymi atutami naszej firmy Orskov Foods S.A., jest stabilność finansowa oraz bezpieczna pozycja na rynku. Jednymi z podstawowych celów Orskov Foods S.A. są bezpieczne i higieniczne warunki pracy oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w zarządzaniu produkcją, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży spożywczej
  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • komunikatywna w mowie i piśmie znajomość jęz. angielskiego - komunikacja na co dzień w języku angielskim
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera

Zakres obowiązków:

  • kierowanie produkcją zakładu
  • dbałość o stan techniczny oraz sprawność maszyn i urządzeń
  • kierowanie podległymi pracownikami, organizowanie i nadzór pracy ok. 100-osobowego zespołu
  • samodzielna organizacja procesów produkcji, przygotowywanie planów produkcji krótko i długo-terminowych, rozliczanie produkcji
  • produkowanie zgodnie z istniejącym w firmie systemem jakości HACCP i BRC

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w nowoczesnej i rozwijającej się firmie
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów, rozwoju zawodowego i awansu
  • system premiowy, uzależniony od wyników pracy
  • dla pracowników spoza regionu zapewniamy zakwaterowanie

Miejsce podjęcia pracy

Czaplinek

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna