Inżynier Produkcji

Pracodawca:

COLIAN Spółka z o.o.

Colian to dynamicznie rozwijająca się polska grupa kapitałowa, specjalizująca się w produkcji, dystrybucji oraz sprzedaży artykułów spożywczych. Funkcjonujemy w obrębie trzech dywizji biznesowych: słodyczy, kulinariów (przypraw, bakalii) i napojów. Na nasze portfolio składają się znane, lubiane marki: Solidarność, Goplana, Grześki, Familijne, Jeżyki, Jutrzenka, Akuku!, Appetita, Siesta, Hellena. Zatrudniamy obecnie około 2000 pracowników na terenie całej Polski.

Wymagania:

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • mile widziane doświadczenie w pracy w działach produkcyjnych, utrzymania ruchu, technologii w branży FMCG
  • znajomości narzędzi i technik Lean Management
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • mile widziana znajomość innych języków obcych
  • dobrej znajomości pakietu MS Office Proffessional
  • mile widziana znajomość SAP
  • prawa jazdy kat. B
  • umiejętności myślenia analitycznego

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i przygotowywanie raportów operacyjnych (wskaźniki KPI, kosztowe, informacja o zasobach)
  • dystrybucję raportów dla pracowników różnych szczebli zgodnie z potrzebami organizacji
  • współpracę z wszystkimi komórkami firmy w celu interpretacji wartości wskaźników, poszukiwania sposobów optymalizacji procesów
  • audity obszaru operacyjnego - proponowanie działań optymalizacyjnych,
  • wdrażanie działań optymalizacyjnych w obszarze operacyjnym i ich weryfikację
  • udział w realizacji projektów (jako lider lub członek zespołu)

Firma oferuje:

  • pracę w firmie będącej jednym z liderów na rynku FMCG
  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko pracy
  • pracę dynamiczną i pełną wyzwań
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • pracę na cały etat w oparciu o umowę o pracę

Miejsce podjęcia pracy

Kalisz / Opatówek

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna