Elektronik - Monter Elektroniki

Pracodawca:

Camsat

Firma Camsat produkuje grupę innowacyjnych urządzeń elektronicznych CCTV dla branży bezpieczeństwa. Dzięki wysokiej specjalizacji współpracuje ze Strażą Miejską oraz służbami specjalnym na całym świecie realizując nietuzinkowe projekty elektroniczne. Jesteśmy ciągle głodni nowej wiedzy i doświadczeń, ponieważ kochamy to, co robimy. Z nami nie ma rutyny i nudy. Ty też możesz stać się częścią tego zespołu:

Wymagania:

  • Jeśli masz dosyć korporacyjnych standardów
  • Lubisz rodzinną i spokojną atmosferę w pracy
  • Jeśli lubisz elektronikę i techniczne nowinki
  • Masz doświadczenie w montażu i serwisowaniu elektroniki
  • Znasz dobrze język angielski

To MASZ TO czego szukamy! Dołącz do naszego zespołu.

Czego oczekujemy:
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Wykształcenie: zawodowe elektroniczne, elektrotechniczne lub pokrewne,
  • Sumienności i precyzji w działaniach
  • Miłej i dobrej współpracy z innymi członkami zespołu CAMSAT

Mile widziane będzie:
  • Wiedza i doświadczenie w montażu oraz uruchamianiu kamer CCTV / alarmów,

Zakres obowiązków:

  • Montaż podzespołów elektronicznych przewlekanych oraz SMD,
  • Uruchamianie urządzeń CCTV i diagnostyka
  • Serwis i kontakt techniczny z klientem krajowym oraz zagranicznym

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z umową o pracę
  • Możliwość szybkiej ścieżki zawodowej aż do projektanta R&D i managera
  • Ukierunkowanie rozwoju na przyszłościowe i dobrze płatne specjalizacje np. projektowanie elektroniki, programowanie embedded linux, systemy bezpieczeństwa, monitorowanie i analityka obrazu
  • Dla absolwentów liczne szkolenia, rozwój w kierunku specjalistycznym i niszowym
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Udział w projektowaniu urządzeń elektronicznych
  • Realizację różnorodnych nowatorskich projektów w dziedzinie elektroniki,
  • Stabilną posadę z możliwością rozwoju,
  • Pracę w której nie ma rutyny i nudy
  • Pracę w Solcu Kujawskim (17 km od Bydgoszczy i 25 km od Torunia)

Miejsce podjęcia pracy

Solec Kujawski

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna