Programista Automatyk

Pracodawca:

PHIMAR Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy firma inżynieryjną świadczącą usługi dla przemysłu mleczarskiego. Projektujemy i dostarczamy linie produkcyjne, pojedyncze urządzenia lub całe zakłady pod klucz. Jesteśmy firmą rodzinną zatrudniającą obecnie już drugie pokolenie. Posiadamy siedziby w Polsce i Niemczech. Więcej informacji o nas pod phimar.eu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektronika, elektrotechnika, automatyka)
  • znajomość oprogramowania narzędziowego do programowania sterowników PLC, paneli operatorskich HMI, systemów wizualizacji oraz innych programowalnych urządzeń wchodzących w skład systemu sterowania
  • Znajomość sterowników Siemens S7
  • Znajomość sterowników GE Fanuc będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność analitycznego myślenia, planowania oraz podejmowania decyzji
  • zdolność organizowania pracy swojej i podwykonawców
  • umiejętność stawiania sobie celów i ustalania priorytetów działania
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie nowych rozwiązań dla kompleksowych układów sterowania w przemyśle spożywczym zgodnie z wymogami klienta i obowiązującymi normami;
  • wdrażanie układów sterowania do przemysłowych zastosowań;
  • tworzenie nowych i modyfikacje istniejących programów PLC;
  • tworzenie nowych i modyfikacje istniejących dokumentacji technicznych;
  • optymalizacja procesów produkcyjnych pod kątem: jakości produktów, wydajności procesów i obniżania kosztów wytwarzania, bezpieczeństwa i ergonomii;
  • projektowanie nowych układów sterowania elementów linii produkcyjnych;
  • wykonanie kalkulacji oraz dokonanie odpowiedniego doboru i zamówienia wymaganych komponentów;
  • opracowywanie specyfikacji technicznej układów sterowania nowych linii technologicznych lub ich elementów;
  • kontakt z podwykonawcami i dostawcami urządzeń wykorzystywanych w procesach produkcyjnych.

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość pracy z domu (home office)
  • ponadprzeciętne wynagrodzenie

Zależnie od miejsca realizacji danego projektu lub biuro w Starej Iwicznej koło Piaseczna

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy