Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Pracodawca:

Uni-Export Instruments Polska Łukasz Deptuła

Firma Uni-Export od początku swojego istnienia związana jest blisko ze środowiskiem laboratoryjnym i produkcyjnym poprzez oferowanie szerokiej gamy przyrządów pomiarowych stosowanych przez jednostki badawczo rozwojowe i działy produkcji w takich gałęziach przemysłu jak: produkcja farmaceutyków, produkcja spożywcza, produkcja elektroniki, przemysł chemiczny. W ramach naszej działalności przeprowadzamy instalacje naszych urządzeń u klientów jak i prowadzimy pełen serwis oferowanych urządzeń.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziane doświadczenie w pracy ze specjalistyczną aparaturą pomiarową
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office i środowiska CAD,
  • podstawowa znajomość protokołów przemysłowych opartych o sieć Ethernet i komunikację z wykorzystaniem portów szeregowych
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • zaangażowanie w powierzone zadania dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolność analitycznego myślenia, sumienność

Zakres obowiązków:

  • kontrola i utrzymanie aparatury pomiarowej
  • wdrażanie ulepszeń i nowych rozwiązań
  • koordynacja działu handlowego i serwisu
  • tworzenie zamówień do dostawców
  • kontrola dokumentacji
  • współpraca z firmami usługowymi i dostawcami oraz kontrola realizacji ich zadań

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • możliwość rozwoju profesjonalnego - szkolenia zdalne i zagraniczne (zdalne i wyjazdy służbowe)
  • praca w systemie jednozmianowym (8:00 - 16:00)
  • praca w zgranym zespole

Miejsce podjęcia pracy

Ząbki

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna