Inżynier R&D, Konstruktor

Pracodawca:

Canpol Sp. z o.o.

Jako lider polskiego rynku w branży produkcji akcesoriów do karmienia dla dzieci i niemowląt, poszukujemy osoby będącej wsparciem dla rozwoju działu R&D w zakresie konstrukcji produktów oraz opracowania nowych rozwiązań technicznych.

Wymagania:

  • otwartość na nowe technologie i optymalizacje
  • chęć zdobywania wiedzy, rozwoju
  • zdolność analizy i rozwiązywania problemów natury technicznej
  • wiedza z zakresu ogólnej mechaniki i materiałów (tworzywa, metale)
  • znajomość SolidWorks lub innego programu do modelowania, rysunków
  • umiejętność posługiwania podstawowymi narzędziami pomiarowymi (miernik, suwmiarka, mikrometr)
  • mile widziana znajomość konstrukcji form wtryskowych oraz przetwórstwa tworzyw
  • punktualność i obowiązkowość
  • dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat B.

Zakres obowiązków:

  • inicjacja, konsultowanie i projektowanie nowych rozwiązań technicznych produktów (głównie butelki, akcesoria do karmienia, smoczki uspokajające) oraz oprzyrządowania produkcyjnego w SolidWorks
  • rozwój techniki i procesów produkcyjnych - głównie wtryskiwanie tworzyw 1K oraz wielokomponentowe, wtrysk z rozdmuchem, zgrzewanie ultradźwiękowe, technologie zdobienia w tym: sitodruk , tampodruk, IML- In-mouldlabelling
  • analiza i rozwiązywanie problemów technicznych, prototypowanie oraz wdrożenie do produkcji
  • tworzenie dokumentacji technicznej i konstrukcja produktów w SolidWorks

  • realny wpływ na rozwój techniki wytwarzania produktów i osobisty udział we wdrożeniu
  • po okresie wdrożenia, możliwość pracy hybrydowej
  • wynagrodzenie na czas - adekwatne do posiadanych kompetencji
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pakiet sportowy i medyczny współfinansowany przez pracodawcę
  • pracę w młodym, sympatycznym i zaangażowanym zespole dla firmy o silnej pozycji rynkowej

Miejsce podjęcia pracy

Słubica B

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna