Młodszy Inżynier Konstruktor

Pracodawca:

Canpol Sp. z o.o.

Jako lider polskiego rynku w branży produkcji akcesoriów do karmienia dla dzieci i niemowląt, poszukujemy osoby będącej wsparciem dla rozwoju działu R&D w zakresie konstrukcji produktów oraz opracowania nowych rozwiązań technicznych.

Wymagania:

  • dobra znajomość Solid Works; ew. innego oprogramowania 3D CAD
  • znajomość zagadnień inżynierii produkcji, budowy maszyn, elektromechaniki etc.
  • analityczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów natury technicznej
  • wykształcenie techniczne (Inżynieria Produkcji, Budowa Maszyn etc.) - zakładamy możliwość zatrudnienia studenta/ w niepełnym wymiarze godzin pracy
  • znajomość j. angielskiego na poziomie B1

Zakres obowiązków:

  • projektowanie oprzyrządowania i części maszyn produkcyjnych oraz drobnego wyposażenia laboratoryjnego
  • udział w prowadzonych pracach wdrożeniowych projektów automatyzacji i robotyzacji produkcji
  • współpraca z narzędziowniami

Firma oferuje:

  • umowę o prace
  • wynagrodzenie na czas - adekwatne do posiadanych kompetencji
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pakiet sportowy i medyczny współfinansowany przez pracodawcę, świadczenia socjalne
  • pracę w młodym, sympatycznym i zaangażowanym zespole w firmie o silnej pozycji międzynarodowej

Miejsce podjęcia pracy

Słubica B

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna