Młodszy Automatyk / Automatyk

Pracodawca:

PPUH Autopart Jacek Bąk Sp. z o.o.

AUTOPART to polski producent akumulatorów samochodowych, posiadający 20% udział w rynku krajowym oraz szeroko rozwiniętą sprzedaż eksportową. Nasze akumulatory powstają w Mielcu, w oparciu o własne badania, światowe technologie oraz wysokiej klasy linie produkcyjne. Do zespołu poszukujemy osób, które zainteresowane są rozwojem. Jeśli lubisz podejmować nowe wyzwania, aplikuj do nas.

Wymagania:

  • mile widziane średnie wykształcenie techniczne lub wyższe na kierunku: Automatyka i Robotyka, Mechatronika lub pokrewne
  • praktyczna znajomość systemów automatyki, podzespołów elektrycznych; pneumatycznych
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • mile widziane uprawnienia w zakresie eksploatacji urządzeń instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu 1 kV
  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:
  • znajomość pracy ze sterownikami PLC
  • znajomość obsługi robotów przemysłowych (Kawasaki, Yaskawa)
  • znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie ruchu urządzeń w zakresie automatyki
  • prowadzenie działań prewencyjnych mających na celu zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnej
  • diagnostyka i usuwanie awarii i usterek w systemach sterowania, napędach elektrycznych oraz urządzeniach kontrolnych znajdujących się na terenie zakładu
  • udział w pracach remontowych, modernizacyjnych oraz rozwojowych maszyn i urządzeń
  • nadzór nad oprogramowaniem maszyn i urządzeń wraz z aktualizacją zmian
  • obsługa techniczna systemów w zakresie optymalizacji parametrów pracy
  • testowanie, optymalizacja i modernizacja wdrożonych rozwiązań
  • sporządzanie raportów dotyczących usterek i przeprowadzonych prac
  • dbałość o zapewnienie aktualizacji i jakości dokumentacji technicznej

  • pracę w polskiej, stabilnej, ciągle rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • pakiet świadczeń z funduszu socjalnego - dofinansowanie do wypoczynku dzieci, świadczenia świąteczne 2x w roku, organizacja imprez, prezenty na koniec roku
  • karnety na basen i siłownię
  • opieka medyczna LUXMED
  • codzienne dofinansowanie do posiłków w ramach programu Smartlunch
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • szkolenia i kursy specjalistyczne (w tym językowe)
  • dofinansowanie nauki oraz możliwość korzystania z biblioteki firmowej
  • wsparcie sportowych pasji
  • niezbędne narzędzia pracy wymagane na stanowisku

Miejsce podjęcia pracy

Mielec

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna