Młodszy Inżynier Projektów

Klient Banku Danych o Inżynierach, międzynarodowa firma z branży spożywczej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne; preferowane kierunki: mechanika, automatyka, elektrotechnika, zarządzanie produkcją
  • znajomość AutoCAD (rysunek techniczny, przygotowanie specyfikacji technicznej)
  • wszechstronna wiedza techniczna z różnych obszarów
  • biegła znajomość języka angielskiego lub dobra znajomość języka niemieckiego
  • komunikatywność, otwartość, umiejętność współpracy w grupie, inicjatywa
  • dobra organizacja pracy, dbałość o szczegóły związane z realizacją projektu
  • zainteresowanie zdobywaniem wiedzy technicznej z różnych dziedzin
  • umiejętność radzenia sobie z prowadzeniem kilku projektów jednocześnie

Zakres obowiązków:

  • realizacja projektów inwestycyjnych o różnym stopniu zaawansowania w ramach zakładu produkcyjnego (np. modernizacja oświetlenia w zakładzie, remont elewacji zewnętrznej, wymiana systemu kontroli czasu pracy, modernizacja maszyn, rozmieszczenie maszyn, instalacja sprężonego powietrza, wentylacji itp.)
  • kompleksowe prowadzenie projektów - od fazy zebrania oczekiwań do zakończenia projektów
  • współpraca z innymi działami firmy
  • poszukiwanie wykonawców

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach międzynarodowej firmy
  • opiekę medyczną
  • telefon komórkowy

Miejsce podjęcia pracy

mazowieckie

pełny etat