Główny Inżynier ds. Produkcji Cukru

W ramach projektu rekrutacyjnego prowadzonego dla naszego Klienta, Międzynarodowego Koncernu z branży spożywczej, poszukujemy osób na stanowisko Głównego Inżyniera ds. Produkcji Cukru.

Wymagania:

  • wykształcenie inżynierskie w zakresie technologii żywności, biotechnologii, chemii spożywczej lub pokrewne
  • przynajmniej 3 letnie doświadczenie w branży spożywczej (mile widziana branża cukiernicza)
  • bardzo dobra znajomość branży spożywczej
  • wysokie kompetencje merytoryczne
  • znajomość przepisów związanych z produkcją spożywczą i ochroną środowiska
  • biegła znajomość języka angielskiego lub /i niemieckiego
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i orientacja na wynik
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym

Zakres obowiązków:

  • planowanie i nadzór nad realizacją procesu produkcji w cukrowniach koncernu
  • planowanie i nadzór nad parkiem maszynowym
  • współpraca z Zarządem Fabryki
  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem Specjalistów

Firma oferuje:

  • pracę w ambitnym i zgranym zespole
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość awansu pionowego

Miejsce podjęcia pracy

Wrocław

pełny etat