Główny Inżynier Budynku

Quinlan Private Golub www.qpgolub.com jest międzynarodową firmą z branży nieruchomości, działającą między innymi jako zarządca nieruchomości. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Głównego Inżyniera, odpowiedzialnej za eksploatację wysokiej klasy obiektu biurowego w Warszawie.

Wymagania:

  • gruntowna wiedza w zakresie wszystkich instalacji i systemów, włącznie z wprowadzaniem programów konserwacyjnych, administrowania programem zarządzania stanem magazynowym części zamiennych do instalacji oraz wdrażania procedur kontroli i oszczędności energii
  • znajomość komputerowych systemów zarządzania nieruchomościami (BMS), ustalania czasu pracy, kierowania personelem technicznym oraz rozwiązywania problemów związanych z użytkowaniem budynku
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • kilkuletnie doświadczenie na równorzędnym lub takim samym stanowisku
  • doświadczenie w sporządzaniu miesięcznych raportów operacyjnych
  • wiedzę z zakresu wymogów administracyjnych, sanitarnych i przeciwpożarowych
  • umiejętność obsługi komputera
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • kierowanie i bieżąca obsługa oraz konserwacja i naprawy instalacji mechanicznych, elektrycznych, wodociągowych i innych na terenie budynku

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat