Kierownik Projektu (rozwój narzędzi)

Opis pracodawcy:

Klient Banku Danych o Inżynierach

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, materiałoznawstwo)
  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe z wiązane z zarządzaniem grupą pracowników (technologów, konstruktorów) lub doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w zdobyte w konstrukcji narzędzi
  • doświadczenie w zarządzaniu ludźmi

Zakres obowiązków:

  • rozwój prac nad narzędziami (metal, tworzywa sztuczne)
  • rozwój zakresu dostawców narzędzi (nowe kraje, redukcja kosztów, redukcja czasu)
  • prace związane z konstrukcją (dział rozwoju i badań)
  • zarządzanie kontaktami z dostawcami narzędzi
  • zarządzanie pięcioosobowym zespołem konstruktorów

Miejsce podjęcia pracy

Wrocław

pełny etat