Supplier Quality Engineer

Klient Banku Danych o Inżynierach. Firma należąca do międzynarodowego koncernu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne; preferowane kierunki to mechanika i metalurgia
  • doświadczenie w zakresie kontroli jakości
  • minimum dwa lata doświadczenia w firmie produkcyjnej (preferowana branża motoryzacyjna)
  • biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • wiedza lub doświadczenie z zakresu odlewnictwa, odkuwek, wytwarzania silników Diesla
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • umiejętność pracy zespołowej
  • chęć do odbywania podróży służbowych o zasięgu europejskim

Zakres obowiązków:

  • poszukiwanie i selekcja dostawców
  • wsparcie dostawcy w zrozumieniu projektu technicznego oraz procesu produkcyjnego
  • przeprowadzanie audytów u dostawców; prowadzenie Supplier Surveys
  • ocena i poprawa jakości produktów dostawcy; korzystanie z narzędzi Six Sigma
  • prowadzenie projektów na terenie Europy
  • udzielanie wsparcia innym członkom zespołu

  • pracę na terenie Austrii przez okres 2 lat, a następnie możliwość dalszego rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Miejsce podjęcia pracy

Austria

pełny etat