Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

Jesteśmy międzynarodową firmą produkcyjną. W związku z dynamicznym rozwojem w Polsce poszukujemy do zakładu w okolicy Brzegu Opolskiego kandydatów do pracy na stanowiskach:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowana specjalność: Zarządzanie Jakością
  • min. 3 - letnia praktyka zawodowa w dziale zapewnienia jakości na samodzielnym stanowisku
  • znajomość ISO TS 16949:2002 i ISO 14001
  • znajomość metod analiz statystycznych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego
  • mile widziana Znajomość CAQ, SAP-R/3

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie i wprowadzanie procedur i instrukcji jakościowych
  • monitorowanie parametrów jakościowych w wytwarzanych produktach
  • koordynowanie wdrażania działań poreklamacyjnych
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych
  • przygotowywanie raportów, prezentacji i analiz jakościowych dla Kierownika Działu
  • dbałość o prawidłowe relacje z odbiorcami

Miejsce podjęcia pracy

dolnośląskie

pełny etat