Technik Mechanik

Klient Banku o Inżynierach, firma produkcyjna działająca w branży FMCG.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne średnie lub wyższe,
  • doświadczenie w utrzymaniu ruchu na zbliżonym stanowisku
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznych,
  • doświadczenie w zakresie wykonywanie czynności naprawczych,
  • wiedza z zakresu identyfikowania i opisywania części zamiennych i podzespołów,
  • umiejętność diagnozowania przyczyn awarii,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęć do wprowadzania usprawnień i innowacji.

Zakres obowiązków:

  • obsługa podstawowa techniczna linii produkcyjnych, maszyn, urządzeń i instalacji na terenie całego zakładu zdefiniowanych wymaganiami technicznymi
  • dodatkowa obsługa techniczna w zakresie:
  • monitorowania parametrów pracy linii, maszyn, urządzeń i instalacji,
  • przezbrojeń
  • regulacji
  • czyszczenia
  • definiowanie materiałów technicznych i części zamiennych potrzebnych do prowadzenia w/w prac,
  • poprzez wypisywanie kart zapotrzebowania materiałowego,
  • poprzez przekazywanie informacji bezpośredniemu przełożonemu,
  • wnioskowanie o modernizacje maszyn, urządzeń i instalacji pod kątem zwiększenia niezawodności, poprawienia BHP i zwiększenia produktywności,
  • uczestniczenie w projektach wdrażania nowych rozwiązań technicznych i modernizacjach linii produkcyjnych, maszyn, urządzeń i instalacji,
  • uczestnictwo w tworzeniu standardów UR w zakresie definiowanym przez przełożonych i określonych w procedurach i regulacjach obowiązujących w zakładzie.

Firma oferuje:

  • praca w systemie zmianowym

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat