Inspektor Nadzoru

Jesteśmy jednym z wiodących operatorów telekomunikacyjnych na polskim rynku oraz liderem we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań. Jako pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy świadczenie usługi Triple Play telewizji, internetu i telefonu, a także kablowej telewizji cyfrowej. Infrastruktura ASTER to połączenie wielu nowoczesnych technologii, opartych na najwyższych światowych standardach www.aster.pl

Wymagania:

  • doświadczenie w kierowaniu robotami budowlanymi lub nadzorze budowlanym w branży telekomunikacyjnej
  • wykształcenie wyższe techniczne (telekomunikacja lub elektronika)
  • dobra znajomość prawa budowlanego i procesu inwestycyjnego
  • dobra znajomość MS Office oraz AutoCad
  • umiejętność sporządzania i weryfikacji kosztorysów
  • umiejętności organizacyjne
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • prawo jazdy (kat. B), własny samochód
  • dodatkowym atutem będzie:
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w telekomunikacji
  • dobra znajomość topografii Warszawy i okolic

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie i nadzór nad realizacją inwestycji
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi (wykonawcami)

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobycia cennych doświadczeń zawodowych
  • atrakcyjne, motywujące wynagrodzenie z pakietem socjalnym

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat