Specjalista ds. Zakupów i Planowania

Klient Banku Danych o Inżynierach - międzynarodowy koncern produkujący podzespoły dla przemysłu telekomunikacyjnego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane logistyka, ekonomia lub techniczne)
  • doświadczenie w zakupach
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość pakiety MS Office, szczególnie MS Excel
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności negocjacyjne, interpersonalne i pracy w grupie

Zakres obowiązków:

  • zakup materiałów, surowców i usług
  • planowanie zapotrzebowania materiałowego
  • wdrażanie nowych strategii zakupowych
  • utrzymywanie zapasów na właściwym poziomie, dbanie o wskaźniki rotacji
  • zarządzanie danymi w systemie SAP
  • przygotowywanie raportów dot. wielkości stanów magazynowych

Miejsce podjęcia pracy

łódzkie

pełny etat