Inżynier Serwisu

Klient Banku Danych o Inżynierach, wyłączny przedstawiciel na Polskę grupy światowych liderów w branży produktów medycznych.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (elektronika lub mechatronika)
  • doświadczenia w zakresie instalacji i napraw sprzętu medycznego (Endoskopy)
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widzane uprawnienia SEP 14 kV
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowości do częstych wyjazdów służbowych
  • dobra organizacja pracy
  • duża odpowiedzialność i sumienność przy współpracy z klientem

Zakres obowiązków:

  • doradztwo techniczne
  • instalacja i uruchomienia
  • przeglądy okresowe
  • realizacja umów serwisowych
  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne
  • szkolenia personelu w zakresie eksploatacji sprzętu

Firma oferuje:

  • szkolenia, kursy i treningi u producentów sprzętu
  • możliwość ciągłego rozwoju oraz zdobywania wiedzy w zakresie nowoczesnych i unikatowych technologii medycznych
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • dobre warunki pracy i wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • nienormowany czas pracy

Miejsce podjęcia pracy

dolnośląskie, mazowieckie, pomorskie

pełny etat