Specjalista ds. Teczniczno-Handlowych (Doradca Techniczny)

Klient Banku Danych o Inżynierach, firma z branży uszczelnień technicznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne; preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn lub automatyka
  • minimum 2 letnie doświadczenie w handlu B2B
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w branży uszczelnień technicznych
  • znajomość lokalnego rynku branżowego
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca min. na czytanie dokumentacji technicznej
  • prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do wyjazdów służbowych
  • GOTOWOŚĆ DO PRACY NA ZASADACH HOME OFFICE
  • znajomość programu AutoCad
  • dynamizm
  • komunikatywność

Zakres obowiązków:

  • kontakt z odbiorcami
  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami
  • doradztwo techniczne
  • ofertowanie, negocjowanie umów handlowych
  • opracowywanie rozwiązań technicznych dla klientów
  • wykonywanie prostych rysunków w AutoCad
  • raportowanie zarządowi

  • szkolenia z zakresu techniki uszczelnień, programów kalkulacyjnych, sprzedaży
  • możliwości awansu na stanowiska kierownicze
  • niezbędne narzędzia pracy

Miejsce podjęcia pracy

Polska Pd-Wsch oraz

pełny etat