Inspektor Nadzoru Inwestorskiego ds. Budowlanych

Klient Banku Danych o Inżynierach, nowa spółka deweloperska należąca do polskiej grupy kapitałowej działającej w branży budowlanej i inwestycyjnej od 1996 roku.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (Budownictwo)
  • wymagane przez ustawę Prawo Budowlane uprawnienia budowlane do sprawowania funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego
  • przynależność do izby zawodowej inżynierów budownictwa
  • minimum 10 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • znajomość zasad kosztorysowania i rozliczania robót budowlanych
  • wysoka kultura osobista

Zakres obowiązków:

  • pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego zgodnie art. 25 ustawy Prawo budowlane
  • bieżąca kontrola jakości i zaawansowania robót
  • odbiory robót zanikających oraz odbiory końcowe
  • przygotowywanie raportów z postępu prac w ramach nadzorowanych inwestycji
  • bieżące raportowanie do Managera Projektu
  • udział w pracach przygotowawczych inwestycji
  • weryfikacja dokumentacji projektowych, specyfikacji technicznych dotyczących wykonania i odbioru robót oraz kosztorysów i przedmiarów robót
  • pełnienie funkcji koordynatora inspektorów różnych specjalności i branż
  • kontrolowanie terminowości wykonania prac w stosunku do harmonogramów
  • opiniowanie rozwiązań zamiennych w stosunku do rozwiązań projektowych
  • kontrolowanie prawidłowości prowadzenia dziennika budowy, a po odbiorze robót odebranie dziennika budowy od kierownika budowy
  • kontrola rozliczeń budowy
  • sprawdzanie pod kątem kompletności, poprawności oraz zgodności z wymogami użytkownika dokumentacji powykonawczej
  • bieżący kontakt z urzędami, wykonawcami, dostawcami mediów oraz innymi podmiotami biorącymi udział w procesie inwestycyjnym

  • pracę przy dużych i atrakcyjnych projektach budowlanych w Warszawie
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników
  • przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat