Inżynier Serwisowy w Dziale Higieny Szpitalnej

Klient Banku Danych o Inżynierach, wyłączny przedstawiciel na Polskę grupy światowych liderów w branży produktów medycznych.

Wymagania:

  • wykształcenie inżynierskie z zakresu automatyki, mechaniki, budowy maszyn lub biomedycyny
  • mile widziane doświadczenie (2-3 letnie) w pracy serwisowej urządzeń medycznych (szczególnie w dziedzinie mycia, dezynfekcji i sterylizacji w szpitalach)
  • wiedza z zakresu układów ciśnieniowych, pomp, techniki zaworowej, mechaniki i elektronicznych systemów sterowania (sterowniki)
  • szybkość reakcji, skuteczność działania, rzetelność i wiarygodność
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej sprzętu oraz budowlanej w zakresie instalacji serwisowanego sprzętu
  • dobry poziom języka angielskiego
  • odpowiedzialność
  • sumienność
  • umiejętność współpracy z Klientami i współpracownikami
  • empatia
  • skrupulatność w dokumentowaniu działalności
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • montaż, uruchomienie myjni, dezynfektorów, sterylizatorów i innego sprzętu w centralnej sterylizatorni
  • szkolenia, przeglądy, naprawy

Firma oferuje:

  • szkolenia
  • możliwość ciągłego rozwoju oraz zdobywania wiedzy w zakresie nowoczesnych i unikatowych technologii medycznych
  • dobrą organizację pracy własnej
  • dobre warunki współpracy
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa (cała Polska)

pełny etat