Administrator Bazy Danych/IT Koordynator

Klient Banku Danych o Inżynierach, firma projektującą, dostarczająca i instalująca rozwiązania techniczne w przemyśle i energetyce.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w korporacji (w pracy z bazami danych)
  • uprawnienia CISCO
  • wiedza z zakresu systemu SAP Basic, ABAP, FI/CO/PS
  • znajomość OS Windows, Baz Danych, bezprzewodowych łączy, protokołów, programowania zespołowego Exchange, serwerów MS IIS, Client/Server Architecture, sieci internetowych LAN/WAN, języków programowania
  • mile widziana znajomość technologii internetowych, stacji bazowej Lancom oraz centrali internetowej PBX
  • bardzo dobry poziom języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • integracja i konfiguracja 2 systemów informatycznych w firmie (Warszawa - Wałbrzych)
  • wdrażanie nowych rozwiązań
  • wdrażanie systemu SAP
  • administrowanie systemem
  • wsparcie w zakresie VPN Connections, Symphonia (ERP)
  • nadzór nad sprzętem informatycznym
  • współpraca z podwykonawcami i firmami współpracującymi
  • stworzenie nowej wizji systemu

Firma oferuje:

  • szkolenia
  • delegacje
  • pakiet medyczny
  • program premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy

Miejsce podjęcia pracy

dolnośląskie, mazowieckie

pełny etat