Inżynier Automatyk

Klient Banku Danych o Inżynierach. Spółka należąca do międzynarodowej korporacji działająca w branży materiałów ściernych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe elektryczne (preferowane kierunki: automatyka, inżynieria informatyczna, elektronika przemysłowa)
  • minimum 1 rok doświadczenia w utrzymaniu ruchu lub na podobnym stanowisku (mile widziana motoryzacja)
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • uprawnienia SEP D i E powyżej 1 kV
  • wiedza z zakresu elektroniki, elektrotechniki, automatyki i informatyki
  • dobra znajomość obsługi komputera oraz sterowników S7 firmy Siemens
  • umiejętność rozwiązywania problemów związanych z automatyką
  • mile widziane prawo jazdy
  • dyspozycyjność i chęć relokacji

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem układów sterowania
  • programowanie oraz dokonywanie zmian w kodzie źródłowym sterowników przemysłowych
  • wprowadzanie zmian do maszyn i urządzeń mających na celu usprawnienie procesów produkcji
  • kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń w ramach przeglądów codziennych
  • kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń w ramach przeglądów okresowych
  • usuwanie zauważonych i zgłoszonych niesprawności maszyn i urządzeń
  • prowadzenie ewidencji napraw maszyn i urządzeń w przydzielonym obszarze
  • kontrola stanu zabezpieczeń bhp maszyn i urządzeń
  • kontrola stanu i funkcjonowania elektronicznie sterowanych układów napędowych i układów przeniesienia napędu maszyn i urządzeń
  • kontrola stanu i funkcjonowania mechanizmów wykonawczych maszyn i urządzeń

Firma oferuje:

  • szkolenia w kraju i za granicą
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • pakiet socjalny

Miejsce podjęcia pracy

Koło

pełny etat