Pracownik Serwisu

Roedl Consulting Sp. z o.o. (Rödl & Partner) www.roedl.pl poszukuje dla swojego klienta, firmy Chiron Polska sp. z o.o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej, osoby na stanowisko Pracownika serwisu.

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe techniczne na jednym z kierunków: Budowa maszyn, Mechatronika, Automatyka przemysłowa, Elektronika, Elektryka
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy w serwisie nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem
  • pełna dyspozycyjność, gotowość do częstych podróży w kraju i za granicą
  • wysoka kultura osobista i miła powierzchowność
  • zaangażowanie w pracę

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów firmy
  • właściwe rozpoznanie potrzeb klientów
  • profesjonalna obsługa i naprawa maszyn i urządzeń numerycznych

Firma oferuje:

  • wielotygodniowe szkolenia produktowe w Niemczech
  • samochód służbowy
  • dostęp do niezbędnych narzędzi pracy

Miejsce podjęcia pracy

Ruda Śląska

pełny etat