Inżynier Konstruktor - Aviation

Engineering Design Center to biuro inżynierskie powstałe w wyniku współpracy pomiędzy General Electric Aviation, General Electric Energy, General Electric Oil&Gas a Instytutem Lotnictwa, działające w obszarze silników lotniczych, turbin gazowych i parowych, sprężarek osiowych, odśrodkowych i tłokowych oraz instalacji przemysłowych, w tym projektowanie rurociągów, automatyka. www.edcpolska.pl

Wymagania:

  • ukończone studia na poziomie magisterskim o kierunkach mechanicznych i pokrewnych
  • znajomość języka angielskiego (komunikatywna w mowie i piśmie)
  • znajomość nowoczesnych narzędzi inżynierskich, w tym oprogramowania do modelowania bryłowego 3D i MES (preferowana znajomość UNIGRAPHICS i ANSYS)

Zakres obowiązków:

  • W zależności od stanowiska:
  • zagadnienia stateczności oraz naprężeń wibracyjnych w nowych konstrukcjach, analizy drgań
  • projektowanie komór spalania - projektowanie, obsługa produkcji i serwis komór spalania do turbin gazowych
  • zagadnienia przepływowe w komorach spalania - analizy przepływów w komorach spalania turbin gazowych
  • projektowanie łopatek turbin - projektowanie i obsługa produkcji łopatek do turbin gazowych - mile widziana praktyka w branży
  • układy napędowe - przekładnie, systemy smarowania, uszczelnienia, łożyska, wały napędowe, wymienniki ciepła
  • wymiana ciepła - modelowanie i analizowanie części silnie obciążonych cieplnie metodą elementów skończonych
  • niezawodność - metody statystyczne
  • analizy wytrzymałościowo-termiczne - modelowanie i analizy elementów i zespołów
  • projektowanie części wirujących- projektowanie, obsługa produkcji i serwis części wirujących do turbin gazowych

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w dużym międzynarodowym koncernie
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • przyjazną atmosferę
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju kariery

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

Wymiar zatrudnienia

pełny etat, część etatu